Hotel Koruna Karlštejn , Karlštejn

Karlštejn 13, 26718
od 1.250 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vklak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Hotel Koruna se nachází přímo pod starobylým hradem Karlštejnem. V celoročním provozu je 14 pokojů se 40 lůžky. Každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchou a WC. Hostům je k dispozici vlastní hlídané parkoviště.

Další informace

V místě jsou tenisové kurty, golfové hřiště a možnost vyjížděk na koních. V okolí Karlštejna je možnost návštěvy různých památek. (hrad Křivoklát, Koněpruské jeskyně, Praha,sklárny Nižbor...).krásné pěší tůry do karlštejnských lesů, Malá a Velká Amerika..

Ceny

Cena za sál
1.000 Kč
Dvoulůžkový pokoj
1.800 Kč
Jednolůžkový pokoj
1.250 Kč
Přistýlka
600 Kč
Třílůžkový pokoj
2.400 Kč

Snídaně v ceně


Prosím opravit: domácí mazlíčky neubytováváme

Služby

Parkoviště hlídané
Restaurace

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
Satelit, kabelová TV
TV
WC

Restaurace

Restaurant Koruna patří svojí polohou k nejlépe situovaným v Karštejně. Na hlavní trase od parkoviště ke hradu přímo v centru Karlštejna Vám nabízí svoji pohostinnost nově zrekonstruovaná restaurace ve čtyřech stylových saloncích se 220 místy u stolu. Letní terasa se 120 místy má nejkrásnější pohled na hrad a okolní zalesněné stráně

Kongresové možnosti

Plátno
Připojení k internetu
Satelitní, kabelová TV
TV přijímač
Tabule
Videopřehrávač
Zpětný projektor

Firemní akce

Nabízíme tři salonky pro pořádání firemních školení, seminářů a rautů. Zapůjčíme Vám televizi, video a flipchart. Občerstvení během semináře a stravování po celý den v restauraci. Možnost zajištění prohlídky hradu, pronájmu tenisových kurtů a volejbalového hřiště. Pro hráče golfu zajistíme hrací čas na karlštejnském golfovém hřišti. Večer můžete posedět v naší restauraci u sklenky karlštejnského vína. K dispozici je 14 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky – celkem 38 lůžek.

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Golf
Jezdectví, koně
Koupání řeka, jezero
Tenisový kurt
Volejbalový kurt

Mapa

Vlak 1km
Velká mapa

Hotel Koruna Karlštejn : kontakty

Telefon:
+420 311 681 465
Mobil: