Romantický Hotel Mlýn Karlštejn, Karlštejn

Karlštejn 329, 26718
od 2.600 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Romantický hotel Mlýn Karlštejn je umístěn v malebném prostředí chráněné oblasti Český kras na břehu řeky Berounky pod středověkým hradem Karlštejn, 25 km od centra Prahy a 15 km od mezinárodního letiště Ruzyně.

Další informace

Hotel disponuje celkem 21 stylově zařízenými nekuřáckými pokoji s Wi-Fi internetovým připojením zdarma, k dispozici pokoje s klimatizací, restaurací s barem a letní terasou, různorodou nabídkou konferenčních prostor, relaxačním centrem a rozlehlými venkovními prostorami pro pořádání nejrůznějších společenských akcí včetně romantického ostrova s grilem.

Parkování v areálu ZDARMA.

Za svou popularitu Romantický hotel Mlýn vděčí nejen jedinečnému umístění, ale i těsné blízkosti klenotu české historie - středověkému hradu Karlštejn. Díky své strategické poloze a dobré dopravní dostupnosti je ideálním a velmi vyhledávaným areálem pro pořádání nejrůznějších firemních, společenských a rodinných akcí včetně svateb. Hotel slouží také jako výchozí bod pro turistické výlety do širokého okolí.

Recepce je otevřena každý den od 10:00 do 22:00.

Příjezd: od 14:00 do 20:00
Odjezd: do 11:00

Ceny

Domácí mazlíček
600 Kč
Dvoulůžkový pokoj
2.600 Kč
Jednolůžkový pokoj
2.600 Kč
Přistýlka
900 Kč
Třílůžkový pokoj
3.800 Kč

Snídaně v ceně


Ceny jsou uvedeny včetně snídaně a DPH. Městský poplatek není zahrnut v ceně a činí 10 Kč za osobu a noc.

Služby

Konferenční možnosti
Parkoviště uzavřené
Připojení k internetu
Sauna
Terasa
Vířivka
Zahrada
Restaurace
Wellness služby

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
43
Dvoulůžkové pokoje
17
Jednolůžkové pokoje
1
Kapacita restaurace
60
Třílůžkové pokoje
3

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
Minibar
Satelit, kabelová TV
TV
Trezor

Restaurace

Dovolujeme si Vás pozvat do stylového rybího restaurantu s výběrem ze specialit sladkovodních i mořských ryb nebo sezónní denní nabídky české i mezinárodní kuchyně včetně kvalitních vín.

Restaurace s vlídnou domácí atmosférou má kapacitu 60 míst, příjemný bar, salónek pro 40 osob a letní terasu s výhledem na jez řeky Berounky pod hradem Karlštejn.

Náš šéfkuchař pro Vás sestaví znamenité menu pro jakoukoliv příležitost. Příprava jídla začíná pečlivým výběrem kvalitních a čerstvých surovin včetně bylinek z vlastní zahrádky - ryby si můžete vybrat přímo z našeho akvária.

Kongresové možnosti

Firemní akce

Konferenční sál s terasou a přilehlou restaurací je vhodný nejen pro zasedání, semináře, školení, prezentace, ale i pro různé rodinné oslavy, svatby a promoce.

Terasu s jedinečným výhledem na řeku Berounku lze během jednání a seminářů využít pro coffee breaky a občerstvení.

Přilehlý ostrov, který je součástí hotelového komplexu nabízí v romantickém prostředí řeky Berounky jedinečné možnosti k pořádání větších společenských akcí, garden party, prezentací a rautů.

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Fitness, posilovna
Golf
Jezdectví, koně
Rybolov
Tenisový kurt
Volejbalový kurt
Koupání řeka, jezero

Okolí

V těsné blízkosti Romantického hotelu Mlýn je 18 jamkové golfové hřiště s výhledem na hrad Karlštejn. Nedaleký sportovní areal nabízí tenisové kurty, fotbalové a volejbalové hřiště. Jedinečné podmínky pro pěší turistiku, cyklistiku, jízdu na koních, vodní sporty a rybaření. V areálu hotelu je rovněž parkoviště.

Mapa

Vlak 2km
Velká mapa